Loader

Bayraklı Halı Koltuk Yıkama

Bayraklı Halı Koltuk Yıkama

İzmir Bayraklı halı koltuk yıkama için, tek adresiniz Aspirin halı yıkama. Firmamız tarafından sunulan profesyonel ve hijyenik halı yıkama hizmeti sayesinde İzmir’in her köşesine ulaşıyoruz.

Halı Yıkamanın Adresi

Firmamız uzun yıllardır halı yıkama sektöründe sunduğu faaliyetlerle köklü bir yer edinmiştir. Halı, koltuk, halıfleks, kikim, yastık, yorgan, yatak, battaniye, perde ve aklınıza gelebilecek daha pek çok ürünün yıkamasını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız sayesinde yaz kış evinizde temizlik yapmak çok daha kolay olacak. Nasıl yıkayacağım, nasıl kurutacağım, yerler boş kalacak gibi dertler olmadan tüm bu ürünleri temizletmeniz çok kolay olacak. Elinizi hiç bir şeye sürmeden tüm evinizi temizlemeniz mümkün.

Koltuk Yıkama

Bayraklı koltuk yıkama hizmetimiz, yerinde yıkama şeklinde gerçekleştirilir ve bu sayede evinizin düzenini bozmanıza gerek dahi kalmaz.

Tam Donanımlı Yıkama Tesisi

Firmamız, sunduğu tüm hizmetlerde son teknoloji ürünlerinden yararlanmaktadır. Kapsamlı yıkama tesisinde de bu teknoloji ürünleri kullanılarak firmamız kalitesindeki yüksek standartlarında hizmet sunulmaktadır.

Yıkama tesisimizde yıkama ve durulama departmanı, kurutma departmanı, ambalaj departmanı ve yüksek depo kapasitesi ile hizmet sunulmaktadır. Bu sayede yıkaması gerçekleştirilen tüm ürünlerin her aşaması profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Her departmanda farklı kişilerin çalışması sayesinde alanında uzmanlaşma prensibi ile faaliyetler yürütülmektedir. Her kişi yaptığı işte uzman olarak çalışmakta ve mecbur kalınmadıkça personel değişikliği veya ikamesi yapılmamaktadır.

Alanında Uzman Çalışanlar

Bayraklı halı yıkama tesisindeki her çalışan alanında uzman olan, profesyonel çalışanlardır. Bu konuda hem bilgi hem de tecrübe sahibi olanlar arasından seçmiş olduğumuz personellerimiz en iyi hizmeti sizlere sunmak için çalışmaktadır. Şoföründen tutun da yıkama personelimize kadar herkes işini özenle gerçekleştirmektedir. Bu sayede tüm işler profesyonel olarak ve aksamadan ilerlemektedir.

 

TIKLA ARABack To Top