Loader

Çiğli Halı Koltuk Yıkama

Çiğli Halı Koltuk Yıkama

Şehir hayatının debdebesi içerisinde halı ve koltuk yıkama gibi hususlara zaman ayırabilmek bir hayli zor olmaktadır. Bu sebeple bir profesyonel desteğe ihtiyaç duymanız son derece anlaşılabilir bir istektir. İşte bunun farkında olan Aspirin halı yıkama sizlere en iyi hizmeti vermek için bu sektörde yer almaktadır.

Hizmetlerimiz

Firmamız sayesinde sizler de en güzel şekilde koltuk ve halı yıkama hizmetlerini alabilirsiniz. Bu hizmetler neticesinde sizler de son derece temiz bir şekilde eşyalarınıza kavuşacak ve üzerinde geçirdiğiniz zamandan memnuniyet duyacaksınız.

Temizlik Nasıl Yapılıyor?

Firmamız bünyesinde bulunan temizlik makineleri sayesinde tüm temizlik işlemleri el değmeden yapılmaktadır. Bu sayede temizlerken kirletme gibi bir durum asla yaşanmamaktadır. Hijyenik halı temizliği ve koltuk temizliği hizmetlerimiz yerinde ve atölyemizde olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Burada temel alınan kıstas ürünlerin taşınıp taşınamayacağı olmaktadır.

Bu kapsamda halılarınızın taşınması zor olmayacağı için halılarınız atölyemizde hijyenik bir ortam içerisinde yıkanmaktadır. Ancak bunun yanı sıra taşınması zor ve anlamsız olan koltuklarınız yerinde üstün teknoloji ürünü makineler ile yıkanmaktadır.

İlaç Kullanımı

Firmamız tarafından kullanılan ilaçlar doğal ilaçlar olması sebebiyle içerisinde kimyasal barındırmamaktadırlar. Durum böyle olunca halı ve koltuklarınız yıpranmamakta ve ilk günkü gibi sizlere teslim edilmektedir. Bu kapsamda firmamız alanında son derece öncü olması ile de bilinmektedir.

Ayrıca Çiğli halı koltuk yıkama hizmetleri sırasında dikkat edilen en önemli özelliklerden birisi de halı ve koltuklarınızın kumaşıdır. Her kumaş türüne farklı teknikler uygulanarak hem zarar görmeleri engellenmekte hem de ideal temizlik sağlanmaktadır.

Sizler de tüm bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Bizlere sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARABack To Top