Loader

Perde Temizleme

Perde Ve Stor Perde Temizleme

Hanımlar için en zorlu ve sıkıcı işlerden birisi olan perde temizliği, power halı yıkama sayesinde artık dert olmayacak. Çünkü halı yıkama firmamız tarafından profesyonel perde temizliği gerçekleştirilmektedir.

Perde Yıkama

Firmamızla iletişime geçerek perde temizliği istemeniz halinde, çalışanlarımız adresinize gelerek perdelerinizin sökülmesi işlemini gerçekleştirir. Bu sayede çocuklarınızı ya da eşlerinizi perde sökme takma derdinden kurtarmış olursunuz.

Teslim alınan perdeleriniz, halı yıkama tesisimize getirilir ve burada perdeye özel yıkama tekniği ile perde yıkama gerçekleştirilir. Yıkaması tamamlanan perdeler yine çalışanlarımız tarafından yerine takılır. Gelen perdeler, yıkanmış, kurutulmuş ve ütülü bir şekilde kullanıma hazırdır.

Güneşlik Ve Tül Temizliği

Gündelik ve tüller dışarının tozunu en çok yutan perdeler olduğu için temizliği hanımları zorlamaktadır. Ancak bizim için basit bir iştir. Bu perdeler özelliklerine göre ayrılarak profesyonel çamaşır makinelerine atılır. Perdeler için özel beyazlatıcı deterjanlar kullanılır ancak bu deterjanlar perdelerinize hiç bir zarar vermez. Makineden bembeyaz şekilde çıkan perdeler, kapalı ortamda asılarak kurutulur. Yıkanmış ve ütülü perdelerini özel ambalaj ile adresinize teslim edilir.

Stor Perde Temizliği

Adresinizden teslim alınan stor perdeler, firmamıza ait araçta bulanan özel alanlara asılarak yıkama tesisimize götürülür. Bu sayede perdeleriniz katlanmaz, hiç bir zarar görmez. Stor perde yıkama, halı yıkama makinelerine benzer makinelerle ancak çok daha hassas ayarlarda yıkanır. Perdeler kesinlikle yere yatırılarak fırçalanmaz. Yıkanan perdeler yine asılarak kurutulur ve hijyenik bir şekilde evinize teslim edilir.

Jaluzi Perde Temizliği

Jaluzi perdeler kumaş değil plastik oldukları için su ile yıkama yapılamaz. Bunun yerine jaluzi perde yıkama için Buharlı makineler kullanılır ve buhar ile temizlik sağlanır. Perdeleriniz ilk günkü gibi tertemiz evinize teslim edilir.

TIKLA ARABack To Top