Loader

Karşıyaka Halı Koltuk Yıkama

Karşıyaka Halı Koltuk Yıkama

Aspirin halı yıkama, şubeleri yoluyla Karşıyaka halı koltuk yıkama hizmeti de sunmaktadır. Halı, koltuk, perde, yastık, yorgan, yatak, halıfleks yıkama gibi hizmetlerimiz ve yerinde yıkama hizmetimiz ile her zaman müşterilerimiz için en iyisini sunuyoruz.

Halı Yıkama Hizmetimiz

Firmamız tarafından pek çok türdeki halı için Karşıyaka halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Makine dokuması halılarınız, el dokuması halılarınız, kilimler, Isparta halısı, Demirci halısı, halıfleksler gibi daha pek çok türdeki halılar için yıkama gerçekleştirmekteyiz. Halıların türüne göre özel olarak belirlenen yıkama türü sayesinde tüm  bu türdeki halılarınız hiç bir zarar görmeden yıkanır.

Koltuk Yıkama

Karşıyaka koltuk yıkama faaliyetimiz, her türdeki koltuklar için uygulanabilmektedir. Yerinde yıkama yapılan koltuklarınız, profesyonel yıkama makineleri sayesinde derinlemesine temizlenir. Güçlü emiş gücüne sahip makineler, koltuklarınızın en dipteki kirlerini çıkardığı gibi suyunu da neredeyse kuruyana kadar çeker ve bu sayede en kısa sürede koltuklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Politikası

Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde ilk önceliğimiz en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bunun için tam donanımlı ürünü devasa yıkama tesisimiz, profesyonel çalışan kadromuz, yüksek teknoloji ürünü gelişmiş makinelerimiz gibi pek çok donanım kalite odaklı olarak sağlanmıştır.

Yıkama esnasında kullanılan tüm temizlik ürünleri de yine kalite odaklı olarak organik ürünlerden seçilir. Deterjanlar, leke çıkarıcılar, yumuşatıcılar, beyazlatıcılar ve daha pek çok deterjan sağlığa zararı olmayan kaliteli ve organik ürünlerden seçilir.

Profesyonel Çalışan Kadrosu

Yıkama tesisimiz makine gücüne dayalı olarak çalışıyor olsa da, tüm süreci yönlendiren ve kontrol eden çalışanlarımız olacaktır. Bu yüzden tüm çalışanlarımız eğitimli ve deyimle kişiler arasından seçilir. Tüm çalışanlarımız işini büyük titizlikle yerine getiren ve sorumluluk sahibi kişilerdir.

TIKLA ARABack To Top