Loader

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Firmamız tarafından halı yıkama hizmetinin yanında koltuk yıkama hizmeti de sunulmaktadır. Evlerimizin yükünü çeken yalnızca halılar değil aynı zamanda üzerinde uzandığımız, oturduğumuz, çayımızı yudumladığımız koltuklarımızdır. Bu yüzden koltukların yıkanması evinizin temizliği ve sağlığınız için büyük önem arz eder.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama hizmetimiz yerinde yıkama şeklinde sunulmaktadır. Bu sayede koltukların yerinden oynatılmaması nedeniyle düzen bozulmaz ve koltuklarınız taşınmayacağı için zarar görmez. Adresinize gelen yıkama ekibimiz, gerekli olan tüm ekipmanları da getirerek koltuk yıkama işlemini gerçekleştirir. Koltuklar, halı yıkama makinelerine benzer, güçlü makinelerle yıkanır ve suyu iyice çekene kadar yine makine yardımıyla sıkılır. Bu sayede nemi en aza indirilen koltuklarınız en kısa surede rahatlıkla kurur. Koku, nem, rutubet ya da pas gibi herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Özenli Çalışma

Koltuk yıkama, sizin adresinizde gerçekleştirileceği için ekibimiz tüm çalışmalarını özenli bir şekilde yürütür. Evinizin kirlenmemesi için tüm önlemler alındıktan sonra yıkama işlemine geçilir. Yıkama esnasında da etrafa su sıçrama ya da yerlere su akma gibi sorunlar kesinlikle yaşanmaz. Yıkama esnasında kullanılan makineler, az su ile çok iş başaran profesyonel makinelerdir. Bu durumda koltuklarınızın tam olarak kirden veya deterjandan arınmayacağını düşünürseniz yanılıyorsunuz. Çünkü hem yıkama hem de durulama işlemleri birkaç kez tekrarlanarak koltuklarınızın tam olarak arınması hedeflenir. Bu sayede en kaliteli koltuk yıkama hizmetini müşterimize ulaştırmak için çalışırız.

Profesyonel Hizmet, Cep Yakmayan Fiyat

Firmamız tarafından gözetilen karşılıklı memnuniyet prensibi dahilinde, her hizmetimizde müşteriyi memnun edecek fiyat politikası belirlemeye çalışıyoruz. Bu yüzden hem profesyonel hizmet hem de ucuz koltuk yıkama beraber olsun diyorsanız, Aspirin halı yıkama ile aradığınızı bulabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

 

TIKLA ARABack To Top