Loader

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Aspirin halı yıkama ile hijyenik halılara sahip olmanız çok kolay. Uzun yıllardır halı yıkama sektöründe hizmet veren köklü firmamız, kaliteli ve makul fiyatlarla yıkama hizmeti sunuyor. Halılarınızın yıkanması için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz. Bundan sonrası tamamen firmamızın gözetim ve denetimi altında gerçekleşir.

Halı Yıkama Aşamaları

Yıkanacak olan halılar firmamız araçları tarafından sizin uygun gördüğünüz saatlerde adresinizden teslim alınır ve tam kapsamlı halı yıkama tesisimize getirilir. İşte halı yıkama süreci artık başlamıştır. Türlerine göre ayrılan halılar, farklı departmanlara alınır ve halıya özgü yıkama tekniği ile yıkama aşamasına geçilir.

Halı Yıkama

Halı yıkama sırasında gelişmiş halı yıkamaya özel makineler kullanılır. Bu sayede halıya özgü yıkama programı ve deterjan belirlenerek, yıkama başlar. Makineli yıkama sayesinde enerjiden ve zamandan tasarruf edilir. Aynı zamanda halının her yerinde aynı oranda temizlik sağlanır. Halılarınız bir kere yıkamakla yetinilmez, tamamen kirlerden arındığına emin olana kadar yıkama işlemi tekrarlanır.

Deterjan Seçimi

Halı yıkama için kullanılan deterjanlar, halılarınızın tipine göre seçilir. Bu sayede halılarınızda solma, renk karışması ya da tüylenme vb. gibi risklerle karşılaşmazsınız. Ayrıca bu deterjanlar tamamen organiktir ve bitki özlerinden elde edilmiştir. Bu sayede kimyasal deterjanların vereceği zararlardan hem halılarınızı hem sizi korumuş oluruz. Hijyenik halı yıkama için gereken tüm özeni gösteririz.

Halı Durulama Ve Kurutma

Yıkama aşaması tamamlanan halılarınız duru su ile deterjandan tamamen arınıncaya kadar durulanır. Sonra halılar tesisimizdeki özel kurutma alanlarına alınır. Burada güne görmeden, tamamen kapalı alanda kurtulan halılar, kuruduktan sonra ambalajlama bölümüne alınır. Tertemiz halılarınızın korunması için ambalajlanır ve adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar. Tüm bu detaylı ve kaliteli hali yıkama hizmetine makul fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARABack To Top