Loader

Bostanlı Halı Koltuk Yıkama

Bostanlı Halı Koltuk Yıkama

Bostanlı halı koltuk yıkama ile hijyeni makul fiyatlara satın alabilirsiniz. İzmir’in hemen her yerinde faaliyet gösteren Aspirin halı yıkama firmamız, uzun zaman önce hizmet alanını genişleterek Bostanlı’da da faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız hem faaliyet alanını hem de hizmet kalitesini arttırmak adına günden güne yeniliklere imza atmaya devam etmektedir.

Halı Yıkama

Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm hizmetlerde evlere teslim hizmeti sunulmaktadır. Evinizde teslim aldığımız halılarınız ile bizim için yıkama faaliyeti başlamış demektir. Çünkü buradan sonra tüm süreç tarafımıza aittir.

Yıkama tesisine götürülen halılar, türlerine göre ayrılır ve halıya özel yıkama şekli belirlenir. Bu sayede halılarınız ilk günkü kalitesini korumaya devam eder. Yıkama işlemleri el değmeden, makineler yoluyla gerçekleştirilir. Makineler ise deneyimli personelimiz tarafından ustalıkla kontrol edilir.

Yıkama aşaması sona eren halılar, titizlikle durulanır ve özel alanlarda güneş görmeden kurutulur. Bostanlı halı yıkama aşaması tamamlanan halılarınız özenle ambalajlanır ve size teslim edilmek üzere yola çıkar.

Kurumsal Temizlik Hizmeti

Halı yıkama firmamız tarafından yalnızca evlerdeki halılar değil; oteller, yurtlar, işyerleri, kreşler gibi kurumsal yerlere ait halı yıkama hizmeti de sunulmaktadır.

Yalnızca halı değil, bu tür yerlerde bulunan koltuk, yastık, yorgan, battaniye, perde gibi eşyalar da yıkanmaktadır. Bu sayede tüm bu ürünlerle tek tek uğraşmanıza gerek kalmadan, hepsini tek bir firmaya yıkatabilirsiniz.

Yerinde Yıkama

Bostanlı yerinde yıkama hizmeti sayesinde özellikle kurumsal yerlerde temizlik artık çok kolay. Kurumunuzun düzenini bozmanıza hiç gerek kalmadan tüm temizlik yerinde gerçekleştirilir. Halılar, koltuklar, yataklar veya halıfleks gibi ürünler yerinde kolayca yıkanır. Yerinde yıkama ile tesisimizde yapılan yıkama arasında hijyen açısından hiç bir fark bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile yerinde yıkama hizmeti alabilirsiniz.

TIKLA ARABack To Top