Loader

Mavişehir Halı Koltuk Yıkama

Aspirin halı yıkama firması olarak İzmir’in Mavişehir bölgesinde hizmet vermekteyiz. Tamamen son teknoloji teçhizat ve makinelerimizle birlikte bitkisel şampuanlar ve özel leke çıkartıcılar kullanarak her cins halıya özel yıkama yapmaktayız. Firmamız diğer halı yıkama firmaları gibi her cins halıyı aynı yıkama işleminden geçirmemektedir.

Halınızın cinsi ne olursa olsun Makine halısı, step halı, Uşak dokuma halı, İpek halı, Shaggy, Ladik, Sentetik halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke, Kilim çeşitleri, Milas halısı, Isparta halısı, Bünyan, İran halısı, el dokuma her cins halı için halının kendine has özellik ve ipliklerine uygun deterjan ve makineler kullanılmaktadır. Halının yıkama süresince hiçbir zaman kire ve toza maruz kalmamakta özel klimalı ve hijyenik alanlarımızda temizliği gerçekleşmektedir.

Halı Yıkama Hizmet Süreci

Sipariş; İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sipariş vermenizle birlikte halı yakıma hizmet sürecini başlatmış olacaksınız. Sipariş bilgileriniz servis ekibimize ulaştırılarak size ulaşmalara sağlanacaktır.

Sipariş Teslim Alma; Servis ekibimize ulaştırılan bilgileriniz doğrultusunda servis ekibimiz size ulaşır ve size uygun gün ve saate randevulaşılır. Randevu günüde ücretsiz servis ekibimiz evinize kadar gelir ve halılarınızın teslim edildiğine dair makbuzu tarafınıza vererek halılarınızı barkodlayarak halılarınızı teslim alır. Teslim makbuzunda mutlaka halınızın cinsi, ölçüleri, makbuz numarası yazılması zorunludur.

Fabrikaya Giriş; Evinizden teslim alınan halılar servis ekibimiz tarafından fabrikamıza getirilir. Fabrikada yapılan ilk işlem gelen halıların tümünün cinsine göre sınıflandırılarak ayrılmasıdır.

Toz Dolabı Aşaması; Özel toz alma makinelerine yerleştirilen halılar burada üzerinde bulunan tüm toz, kum ve tüm diğer yabancı maddelerden arındırılır.

Son Sistem Makinelerle Halı Yıkama; Özel bitkisel şampuanlar ve leke çıkarıcılar ile son sistem özel makinelerimize yerleştirilen halılar burada en hijyenik şekilde ön ve arka tarafı ayrı ayrı yıkamaya alınır. Eğer halılarda bu yıkama esnasında çıkmayan lekeler varsa özel leke çıkarma işlemi uygulanır.

Sıkma; Her cins halıya özel sıkma dereceleri uygulanarak halılar bu aşamada özel sıkma makinelerine yerleştirilerek suyundan arındırılması sağlanır.

Kurutma; Açık havada olamayan kuruma esnasında yeniden kirlenmeye maruz kalmayan özel klimalı kurutma odalarında halılar kurutma işlemine sokularak kurutulur. Kurutma işleminden sonra özel ve güçlü makineler ile halılar süpürülerek ( hav  aşaması) üzerinde yıkama işleminde oluşan tüylenmeden temizlenilir. Ardından özel halı poşetlerine halılarını konularak evinize teslim edilmek üzere yola çıkartılır.

TIKLA ARABack To Top